Aydın Karpuzlu Zeytin Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 51 dk önce
Zeytin Eczanesi logo

Zeytin Eczanesi


0
(0)

Karpuzlu ilçesi (Aydın) Zeytin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Zeytin Eczanesi Aydın ili Karpuzlu İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Zeytin Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Zeytin Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Zeytin Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Zeytin Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Zeytin Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

24 Nisan 2024 Çarşamba Aydın Karpuzlu Nöbetçi Zeytin Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Zeytin Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Zeytin Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Zeytin Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Zeytin Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Zeytin Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Zeytin Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Zeytin Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Zeytin Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Aydın İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Aydın ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Ege Eczanesi

Merkez ilçesi (Aydın) Ege Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Cengiz Eczanesi

Merkez ilçesi (Aydın) Cengiz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Çapakçıoglu Eczanesi

Germencik ilçesi (Aydın) Çapakçıoglu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Sağlık Eczanesi

Nazilli ilçesi (Aydın) Sağlık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.